خزان بوک

کتابفروشی آنلاین با بیش از ۸۰ هزار جلد کتاب

خزان بوک یکی از فروشگاه‌های بزرگ کتاب است که کار خود را در سال ۱۳۹۹ شروع کرد، خزان بوک با اعتماد به پلتفرم فروشگاه ساز زودوک توانست در زمانی کمتر از یک ماه فروشگاه خود را با بیش از ۸۰ هزار محصول به سادگی بسازد و فروش آنلاین خود را شروع کند.
دیدن سایت
  • خزان بوک

جولون شاپ

جولون‌شاپ جاییه برای تجربه "حس همیشگی سفر".

جولون شاپ فروشگاه جانبی وبسایت پادکست رادیوجولونه در جولون شاپ محصولاتی تولید و عرضه می‌شه که لزوما برای سفر نیست، اما برای عاشقان سفر طراحی و تولید شده، این محصولات یاداور شهرهای مختلف ایران، و حال و هوای منحصر به فردیه که می‌تونه علاقه مندی شما رو به سفر و گردشگری نشون بده، جولون شاپ کارش رو تازه شروع کرده و بزودی کلی محصول و لاین های مختلف هم به سایتش اضافه خواهد شد.
دیدن سایت
  • جولون شاپ

درناز جنیدی

فروشگاه لباس و اکسسوری زنانه

رویا داشتن و پروراندن آن، هر ایده و انگیزه ای سبب پروراندن یک رویاست. ولی رخ دادن و به واقعیت پیوستن آن ، نیازمند اطمینان داشتن به خواسته ی قلبیست . شروع کار کالکشن متفاوت و منحصر به فرد جنیدی نمودی از پیروی و دنبال کردن علاقه ی شخصی است و این همان نقطه ایست، که آغاز گر پرواز به سمت رویا ها و شروع طراحی لباس برا او شد. طراحی خاص و متفاوتی که در کار های او دیده میشود جسارت و بی پروایی را به رخ میکشد استفاده از خطوط شکسته و اِلمان هایی که در طراحی لباس هاست ، نمایانگر حرفه ای بودن و شناخت درست از ترند روز و استفاده ی بجا از آن ها، درست همان چیزیست که طراح لباس از ایده ها و سبک فکری خود در خلق کالکشن به جا میگذارد .
دیدن سایت
  • جولون شاپ

Go Camp

گوکمپ، فروشگاه برندهای معتبر سفر و گردشگری

سفر، در طبیعت بودن، در دل جنگل، در کوهستان... همه و همه مولد آرامشی عمیق در روح و تن ماست. آرامشی که از رویای شبانه شیرین تر است. دیدن و نفس کشیدن، شادابی و سر زندگی همان چیزی است که در بدو قدم گذاشتن در دل طبیعت ارام ارام در روح و تن انسان دمیده میشود . سفر به هر جا با همه ی لذت ها و زیبایی ها ، فراز و نشیب‌هایی دارد که ملزومات سفر را طلب میکند. گوکمپ با شناخت همه‌ی این نیاز‌ها با ارائه‌ی تجهیزات کوهنوردی، کمپ، تفریحات آبی و ... کنار ماست تا لذت سفر به یاد ماندنی و ویژه ای را تجربه کنیم.
دیدن سایت
  • گوکمپ تهران